کدهای تقلب فریلنسری

با دست خط حسام نبوی12 فوریه 2020
دانش انتها ندارد , من در حال یادگیری هستم و آموخته های خود را با شما به اشتراک گذاشته ام

پرش زیاد !

در حال حاضر صنعت کتاب و کتاب خوانی پیشرفت چشمگیری داشته است اما شما اگر کتابخوان نباشید و به دنبال راه حلی بگردید باید کل کتاب فروشی ها را زیر پا گذاشته و اگر پیدا کنید باید یک کتاب را بخوانید تا شاید راه حل داخل آن کتاب باشد اما میتونید با یه گوگل کردن ساده به هدفتون برسید پس گوگل اولین میانبر کاربردی ما فریلنسر هاست.

حرکت خیلی سریع !

برای تولید یه کسب و کار کوچیک حداقل یه سایت نیاز داری ! خب برای طراحیش یا باید پول بدی برات بسازن یا خودت بسازی که ساختن یه فروشگاه از صفر زمانبره !! بیاین سریع حرکت کنیم و در حال حاضر وردپرس ساده ترین و سریع ترین روش برای ساخت یه سایته که برای شروع کافیه!

خشاباتو پر کن !

استفاده از ابزار های آماده میتونه سریع تر شما رو به هدفتون برسونه و رقبای کند تون رو کنار بزنه ! ابزار های ساده ای که همیشه در دسترسه مثل flaticon.com , unsplash.com , freepik.com , iconfinder , github.com , …

ماموریت جدید بساز !

برای پیشرفت تو کارت باید روند کارت رو به بالا باشه تا به قله برسی پس خودت رو بنداز تو چالش های کارت تا بتونی راه حل های خوبی برای چالش هات پیدا کنی و بتونی زود تر به قله برسی.

از میانبر برو !

حتما نباید همه کارارو از مسیر همیشگی و خسته کننده اش انجام بدی که ! بعضی وقتا میتونی از میانبر ها استفاده کنی ٬ مثلا به جای اینکه از صفر قالب طراحی کنی میتونی از بوت استرپ استفاده کنی .

مخفی شو !

یادت باشه همیشه که مسیرت و راه حل هات مال تو ان و باید اون ها رو به عنوان پتانسیل خودت داشته باشی پس سعی کن برای همه عادی باشی برای خودت و کارات خاص و حرفه ای

میتونی تجربیاتت رو باهامون در میون بذاری . اگه مشکلی هم داشتی ما کمکت می کنیم

تیم خلاق هدشی

More Articlesمقالات بیشتر