فریلنسر شدن و اجرای پروژه – پارت سوم

با دست خط هدشی۲۵ مرداد ۱۳۹۸
دانش انتها ندارد , من در حال یادگیری هستم و آموخته های خود را با شما به اشتراک گذاشته ام

اولین پروژه خود را بصورت محلی یا آنلاین پیدا کنید

وقتی در حال کار کردن برای مشتری خود هستید ، دلسرد و مائوس نشوید.

در اجرای خود خلاق باشید و برای اجرای موضوعات مختلف آماده باشید ، زیرا برای ساختن آرشیو نمونه کار و به دست آوردن تجربه و در نهایت درآمد بالاتر نیاز به کار دارید.

با شرکت ها تماس ( الزاما تماس به معنی تلفن نیست , می توانید از ایمیل استفاده کنید ) بگیرید و توضیح دهید که چه خدماتی ارائه می دهید که آنها با داشتن آن سود ببرند. از Google برای یافتن پروژه برای سرویس خاصی که ارائه می دهید استفاده کنید

از اینکه تعداد تبلیغات مختلف برای انواع مختلف کسب و کار وجود دارد ، متعجب خواهید شد . جای شما هم در میان تبلیغات اینترنیست از پلن پایین و تبلیغات رایگان شروع کنید تا کم کم برای برند خود تبلیغات بزرگتری درخواست دهید.

قدرت اینترنت را دست کم نگیرید


ارزش پروژه های کوچک را درک کنید

وقتی به تازگی کار خود را آزاد شروع می کنید ، پروژه های کوچکتر و با درآمد کمتر می توانند بهترین ها برای شما باشند.

فریلنسرهای باتجربه و حرفه ای تر ممکن است از این پروژه ها دور شوند ، بنابراین می توانید راحت تر آن ها را به دست آورید. با انجام اولین پروژه های خود ، می توانید شروع به جمع آوری پول و همچنین نمونه کار بیشتر کنید


برای خودتان کار کنید ، حتی اگر پروژه ای نداشته باشید

امکانات وب سایت خود را بیشتر کنید ، در رویدادهای شبکه های مجازی شرکت کنید ، کارهای تبلیغاتی برای دیده شدن خود انجام دهید ، نمونه کار بی نام برای خود اجرا کنید ! در کل فقط به تولید محتوا ، جستجوی مشتری و بازاریابی خود بپردازید.


انتقاد پذیر باشید

فریلنسر ها به طور معمول برای کارفرمایان مختلف کار می کنند ، به این معنی که آنها مدام سبک خود را متناسب با نیاز کارفرمای جدید تغییر می دهند. با این روند دچار سردرگمی و تضعیف خود خواهید شد.

وقتی کارفرما به شما درخواست تغییر و یا ایده ای می دهد ، صحبت های او را بپذیرید , با دانش خود بسنجید . آنها شما را استخدام کرده اند که وظیفه خود را مطابق آنچه اصولی است انجام دهید ، بنابراین آنچه می گویند در صورتی که اصولیست , انجام دهید و در غیر این صورت خونسردانه با ارائه توضیح سعی در قانع کردن کارفرما داشته باشید.


روابط خود را حفظ و بیشتر کنید

وقتی خود اشتغالی دارید ، داشتن روابط بسیار مهم است.

شما رئیس خود هستید ، اما فریلنسر یک شرکت تک نفره است ! شما هم چهره کل شرکت خود هستید. اگر نتوانید خودتان را به درستی ارائه دهید و یا سابقه کار ضعیفی داشته باشید ، فروش کارتان دشوار خواهد بود.

و در انتها امیدوارم این سری مقالات راضی بوده باشید …


More Articlesمقالات بیشتر

استعداد خود را تقویت کنید – پارت دوم

استعداد خود را پیدا کنید – پارت اول

فریلنسر شدن و ساخت برند شخصی – پارت دوم

فریلنسر شدن و انتخاب حرفه – پارت اول

اصول طراحی و ایجاد محیط کار فریلنسری

مشکلات فریلنسرها که باید شما و کارفرما آنها را بدانید

نحوه برخورد در ملاقات حضوری با مشتری به چه صورت است

محاسبه هزینه خدمات فریلنسری چگونه است